Дні фізики у школі.

Веселою пригодою у пошуках знань стала для учнів 7-11 класів участь у фізичному квесті. Господарями гри стали учні 11-А класу. Особиста зацікавленість, відчуття відповідальності, креативний підхід старшокласників забезпечили гарний настрій на шкільних перервах протягом тижня.


День перший


День перший  -  «Живий»  квест «Знайди своє завдання з фізики». На старті 7 команд по 5-7 чоловік розгадування логічних загадок, пошук закладів з підказками та буквами ключової фрази, несподівані завдання  та запитання : впізнати зичний закон записаний англійською, виконати завдання з перекладу наукової статті з російської мови на українську, знайти числову відповідь задачі, що є номером кабінету наступного етапу, пошук деяких фактів з історії школи та багато іншого. Перерви були жвавими! Настрій – чудовим!

День другий


День другий – «Спостереження, випробування, міркування, висновки» - пошук відповідей на питання  та виконання завдань пов’язаних з економією електричної енергії у школі, оптимізації роботи вчителя (раціональне складання розкладу уроків з урахуванням пройденого шляху вчителем протягом робочого дня) , порівняння поведінки учнів у школі із агрегатними станами речовини, дослідження рівня «тяги» до знань учнів та інші задачі пошуком розв’язків яких учні займалися протягом дня. Вимірювали відстані, рахували лампочки, спостерігали за поведінкою учнів на шкільному подвір’ї, користувалися шагометром, секундоміром, шукали тарифи на електрику ,потрібні формули, формували гіпотези для отримання результатів. 

День третій


День третій – «Звіт, аналіз, фініш» - оформлення результатів роботи, випуск інформаційних листівок, розгадка ключової фрази квесту: «Мрія – це життя, що перевірено фізикою!»  Гадаю, що дні фізики у школі довели, що знання фізики – це шанс на світле майбутнє.

            Дякую всім учням за гру, добрий настрій, та цікаві ідеї!

 

                                                                                          Вчитель фізики     І.О.Вітковська